MyLimo.com.tr 

HİZMETLERİMİZ

Airport Transport Limousine Services 

Tüm kurumların üst düzey yöneticileri ve CEO’larına özel araç tahsisi

İşimizin sadece araç kullanmak ve ulaşım sağlamak olmadığının bilincinde olarak siz misafirlerimize tam anlamıyla özel V.I.P. hizmet sunmaktayız. Konuklarımızın rahatlığını da düşünerek her türlü asist hizmetlerini de bünyemizde barındırarak , servisimizi kusursuzlaştırıyoruz. Siz de konuklarınıza V.I.P. hizmetleri Mylimo Limousine & Luxury ayrıcalığı ile yaşatın.

 

 

Airport Transport Limousine Services 

Havalimanı Transferi

Havalimanı ve otel transferleri başta olmak üzere iki nokta arası ulaşım hizmetlerinizi, Mylimo Limousine & Luxury Services kalitesi ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hourly Charter Limousine Services 

Lüx Araç Kiralama

Kendinize ve değerli konuklarınıza , ihtiyaç duydukları hizmetten fazlasını verin.Tamamı son model araçlardan oluşan modern araç filomuz, kusursuz yabancı dil bilen ve V.I.P. hizmette deneyimli sürücü kadromuz ile şehiriçi ve şehirlerarası ulaşımlarınızda , kongre , toplantı , seminer vs. gibi organizasyonlarınızda çözüm ortağınız olarak , V.I.P. hizmette araç ve sürücü kalitesini sorun olmaktan çıkarıyoruz. Mylimo Limousine & Luxury Services farkını hissedeceksiniz

 

Graduation, Proms and Party Limousine Services 

Sevgililer Günü, Düğün, Özel Mezuniyet

günlerinizi , Mylimo Limousine & Luxury Services farkı ile yaşayarak , daha özel hale getirerek , sevdiklerinize unutulmaz günler yaşatabilirsiniz.

 

Corporate Road Show Limousine Services 

Kurumsal

İşimizin sadece araç kullanmak ve ulaşım sağlamak olmadığının bilincinde olarak V.I.P. misafirlerinize tam anlamıyla özel V.I.P. hizmet sunmaktayız. Konuklarımızın rahatlığını da düşünerek her türlü asist hizmetlerini de bünyemizde barındırarak , servisimizi kusursuzlaştırıyoruz. Siz de konuklarınıza V.I.P. hizmetleri Mylimo Limousine & Luxury ayrıcalığı ile yaşatın.

 

Sightseeing and City Tour Limousine Services 

Şehir Turları

Şehir içi ve şehirler arası tüm gezi ve turlarınızda güvenli ve konforlu ulaşım hizmetini , büyük titizlikle sunuyoruz. Gezilerinizi daha keyifli hale getirmek artık elinizde.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İletişim